ČOSI Z VÝROČNEJ ČLENSKEJ SCHÔDZE 2020

ČOSI Z VÝROČNEJ ČLENSKEJ SCHÔDZE 2020

Dňa 10. 1. 2020 sme sa opäť po roku stretli na Výročnej členskej schôdzi v Hnúšti.

Klubovňu MsKS Hnúšťa sme boli nútení už vymeniť za priestory spoločenskej miestnosti. Všetkých prítomných privítal Ondrej Király – podpredseda turistického klubu. Správu o činnosti  predniesol predseda klubu – Ľubomír Klimo. Čo sme všetko navštívili, koľko sme prešli, kde sme brigádovali. So stavom pokladne prítomných oboznámila Andrea Bálintová.

A aké túry nás čakajú v roku 2020? O túrach náročných, aj menej náročných poinformovala Eva Ondrejová. Pripravili sme 26 turistických akcií, z toho 7 zájazdových, ale aj činnosť brigádnickú. Akcie, ktoré sa opakujú každoročne (vždy sú však iné), túry, ku ktorým sa veľmi radi vraciame, no navštívime aj Západné Tatry, Nízke Tatry, Malú Fatru, Muránsku planinu, Cerovu vrchovinu a mnoho ďalších. Je už len na nás, čo si vyberieme.

Kým poniektorí diskutovali, naše šikuľky sa pustili do naberania guľášu a do výbornej dobošovej torty. Všetkým, ktorí sa pričinili o občerstvenie patrí poďakovanie.

Náš klub sa rozrástol o ďalších nových členov, čo nás nesmierne teší a budeme radi, ak sa pridajú už na najbližšiu naplánovanú akciu, ktorá bude 18. 1. 2020 (bližšie info kliknite tu).

Ti, ktorí sa VČS nemohli zúčastniť, nech nezabudnú uhradiť členské poplatky u pokladníčky v termíne do 31. 1. 2020!!!

Všetkým prajem do nového roku hlavne veľa zdravia, šťastia a síl, lebo len keď sme zdraví, môžeme robiť veci, ktoré nás bavia a napĺňajú.

Viac informácii o pripravovaných akciách nájdete tu.

evon, KST Hnúšťa


Warning: Undefined variable $SLGF_Hover_Color in /www/k/s/u83268/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 109

Warning: Undefined variable $SLGF_Show_Gallery_Title in /www/k/s/u83268/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 208

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/k/s/u83268/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 225

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.