ČO BOLO, ČO NÁS ČAKÁ…

ČO BOLO, ČO NÁS ČAKÁ…

Čas plynie akosi veľmi rýchlo. Ani sme sa nenazdali a máme za sebou ďalší rok plný turistických zážitkov.

Je len jeden deň v roku, kedy si naša turistická rodina zasadne za jeden veľký stôl bez toho, aby musela do turistických topánok a bez batohu. Pospomínať, čo všetko sme prešli a videli, v akom stave je naša pokladnička, čo bude možné navštíviť tento rok, čo by bolo treba vylepšiť… . Všetky tieto témy boli aktuálne na výročnej členskej schôdzi, ktorá sa konala 11. 1. 2019 v Prístavbe Msks v Hnúšti.

Bohatá účasť na akciách je dôkazom toho, že o turistiku v našom mestečku je z roka na rok väčší záujem, čo nás nesmierne teší. Nové akcie sa pripravujú na celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie, s možnosťou vybrať si túru ľahšiu, prípadne sa zúčastniť aj tých túr najnáročnejších. Či už to budú túry v blízkom alebo vzdialenejšom okolí. Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Orava, Strážovské vrchy, Slovenský raj, Slovenský kras. To sú výzvy pre rok 2019. Stačí si vybrať. Ani tento rok na stoloch nechýbal kotlíkový guľáš a množstvo sladkostí o ktoré sa postarali členovia. Všetkým patrí veľká vďaka.

 

Teší nás, že sme do nášho klubu prijali ďalších nových členov.

A kam tento rok po prvýkrát? Aj keď pozvánka je už uverejnená, 19. 1. 2019 o 7:00 hod. odchádzame z autobusovej stanice v Hnúšti na trasu „Muráň – Tŕstie – Tisovec“.

Srdečne pozývame všetkých (členov aj nečlenov)!

 

evon, KST Hnúšťa

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.